Зараз 3
Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 19
Розгорнути Згорнути

Збірна України пропустить чемпіонат Європи з шахів

Причиною цього став складний міжнародний календар для українських шахістів
03 листопада 2023р. 23:20
Збірна України пропустить чемпіонат Європи з шахів
Чоловіча збірна України з шахів пропустить чемпіонат Європи, який відбудеться в Чорногорії.

Про це повідомила Федерація шахів України.

Керівництво Федерації разом з головним тренером провело в останні дні ряд нарад, зустрічей і переговорів, і прийшли до одностайного висновку щодо того, що в умовах, що склалися участь чоловічої збірної в наступному чемпіонаті Європи в Чорногорії не доцільно.

При прийнятті такого рішення головну роль зіграли такі міркування.

Так сталося, що міжнародний календар змагань 2023 складено таким чином, що для більшості провідних шахістів України навантаження від участі в ряді великих міжнародних турнірах, які проходять один за іншим в жовтні-листопаді цього року, буде настільки обтяжливим, що завадить підійти до європейських змагань в найкращій формі.

Деякі з кандидатів в нашу провідну команду служать в Збройних силах України і мужньо захищають нашу свободу на фронті. Ми з повагою і радістю зустрінемо їх після перемоги.

Є об'єктивні обставини, пов'язані зі станом здоров'я або особистими планами.

Всі погодилися в тому, що недостатньо оптимальний склад команди може перешкодити нашому просуванню до вищої мети, яка завжди ставиться перед збірною України.

Прийнято рішення про невідкладну підготовку до Всесвітньої шахової Олімпіади в Угорщині в наступному році, найпрестижнішому змаганні в світі шахів, з тим, щоб наша збірна виступила там в найсильнішому складі, а спортсмени підійшли до неї в найкращій формі.

Уже в найближчі тижні разом з головним тренером буде розроблений план-графік підготовки, який дозволить, як завжди, ставити перед нашою командою найвищі цілі.


Новим головним тренером збірної України з шахів став Олександр Белявський.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця