16:55
live
Гандбол. Бундесліга 2. Мотор (Запоріжжя) - Емпор (Росток). Пряма трансляція
16:55
Монстр Джем

А Президент-то несправжній! Хто насправді очолює Федерацію велосипедного спорту України?

Новий скандал в українському спорті
08 серпня 15:40
 А Президент-то несправжній! Хто насправді очолює Федерацію велосипедного спорту України?
Андрій Гривко

Схоже, в українському велоспорті назріває новий скандал. Ще свіжа в пам'яті історія 2019 року, коли Олександр Башенко, на той момент чинний Президент ФВСУ, образив в коментарях в Facebook чемпіонку Європейських ігор Ганну Соловей.


Після цього інциденту на позачерговій конференції Федерації велосипедного спорту України було прийнято рішення про звільнення Олександра Башенка. А на його місце в серпні 2019 року був обраний відомий в недавньому минулому гонщик Андрій Грівко.

7 серпня вже цього року ФВСУ на своїй сторінці в Facebook опублікувала привітання з 39-річчям свого Президента, однак, коментарі до публікації чомусь були закриті.

 

 

 

Можливо, вся справа в цьому фрагменті Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, в якому чітко вказано, про те, що посаду Президента займає не вищезгаданий Грівко, а знову Олександр Башенко.

 

Виникає питання: чому про цю кадрову зміну за останні місяці жодного разу не згадано не тільки на офіційній сторінці ФВСУ в Facebook, а й на їхньому офіційному сайті?

 

 

 

 

 

Офіційний сайт ФВСУ повідомляє, що у UCI все ще вважають президентом організації саме Андрія Грівка.
Євгенія Євдокімова
Рейтинг:
(Голосів: 8)

Коментарі 2

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
8 серпня 2022р. 21:43
Пане Андрію, ви є. чи були, вже не зрозуміло, кілька років президентом, а що ви за цей час зробили на посаді? Чи є хоч одна завойована медаль спортсменами, в якій взяли участь ви чи Федерація?
8 серпня 2022р. 18:09
Что-то мутное происходит в Федерации. Давно пора подключить Министерство

X-Video: