Вирішальний раунд та перші емоції. Відео перемоги збірної України з фехтування на шаблях на ОІ-2024
Бакастова: «Я щаслива, що нарешті я вдома»
Юлія прокоментувала завойовану медаль
11 серпня 22:43
![Бакастова: «Я щаслива, що нарешті я вдома»](/upload/iblock/8d9/8d965a1a9e214c48a957052ebea81a7c.jpg.webp)
Я щаслива, що нарешті я вдома. Так вийшло, що більшість часу до цієї Олімпіади я готувалася в Італії. І спокій будинку, де залишалися мої рідні, для мене було дуже важливим.
Завдяки нашим захисникам та захисницям я розуміла, що тут усе гаразд, що наша країна під захистом. І, незважаючи на війну, я мала можливість, а також я знайшла в собі сили тренуватися далі.
Також хочу подякувати Центральному клубу ЗСУ за те, що коли я приїжджала до Києва, у мене завжди була можливість тренуватися, а коли я була за кордоном, вони завжди були на зв'язку та підтримували мене.
Раніше повідомляли, що Україна здобула золоту медаль ОІ-2024 у жіночому командному турнірі з фехтування на шаблі.
Коментарі 0