Харлан: «Під час змагань потрібно насолоджуватись моментом»
Харлан: «Боремося та виступаємо за тих, хто не може приїхати на Олімпіаду, бо їх вбила росія»
Тут нема чого додати
19:53
Ольга Харлан / Фото - Yahoo
Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 з фехтування українка Ольга Харлан поділилася очікуваннями від літніх Ігор у Парижі.«Ми всі готувалися поза домом, але кожна з нас має сім'ю в Україні і ми їх дуже давно не бачили. Нам пощастило з якогось моменту, нам представилася така можливість тренуватися за кордоном спокійно, але все ж таки наші родини там. Іноді ми приїжджаємо додому, дівчата, мабуть, частіше за мене.
Підготовка була тяжка. Ми готуємось, є ще три дні до Олімпійських ігор. Сезон 2023/2024 був вдалим для нас і хочеться завершити його вдало, бо ми це робимо для нашої країни. Це дуже важливо зараз. По-перше, ми боремося і виступаємо за тих, хто не може приїхати сюди, бо їх убила росія –, це присвячується їм, а також захисникам, захисницям та спортсменам, які нас там захищають».
Зазначимо, що індивідуальні змагання з фехтування на Олімпіаді стартують 27 липня.
Раніше Харлан поділилася очікуваннями від Олімпіади-2024.
Коментарі 0