Харлан: «Відчувається, що у мене Олімпіади-2020 не було»
![Харлан: «Відчувається, що у мене Олімпіади-2020 не було»](/upload/resize_cache/iblock/114/916_537_2/11433dfd04f359ddac1d62e1ba987b2e.PNG.webp)
Українська фехтувальниця на шаблях Ольга Харлан розповіла про причини, які її спонукали продовжити кар'єру:
«Відчувається, що у мене цієї Олімпіади не було. Я туди поїхала і не відчула Ігор. До цього була пандемія і дуже велика пауза, а в Токіо я профехтувала один бій і поїхала. Тому кажу, що у мене було не чотири Олімпіади, а три з половиною. Сподіваюся, що Париж стане для мене повноцінними Іграми.Це (Олімпіада в Парижі відбудеться в 2024-му) 100% вплинуло на моє рішення про повернення. Залишається менше часу на відпочинок та інші плани. Пандемія теж трохи підкосила всі плани, які зазвичай бувають у дівчат після Ігор. Зараз залишилося два з половиною роки до Парижа, а відбір на Олімпіаду починається вже через рік. Це не так багато часу, а у нас багато роботи. І підготовка повинна бути дуже серйозною, адже команда зараз не в кращому стані.
Я тренувалася з початку грудня. Зрозуміло, що були новорічні свята, але після Нового року я кожен день займалася крім вихідних. Зараз приїхала на збір нашої команди до Києва. Перед Афінами (етап Кубка світу на якому планує виступити Харлан) ми ще проведемо збір в Італії.
Думаю, дівчата сумували за мною. Я дуже рада повернутися, адже вони - мої рідні люди. Аліна Комащук трохи травмувалася і її теж немає. Коли в збірній немає двох номерів, то цілісність команди стала трохи іншою. Зараз нам треба зібратися всім разом. Коли всі працюють і вся команда в зборі, то це найкращий варіант для кращого результату».
Таким чином, Харлан планує виступити на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.
Нагадаємо, в Токіо-2020 українка була головною фавориткою змагань, але оступилася вже в першому раунді, після чого на її адресу вилилося дуже багато критики.