Вчора 6
Сьогодні 16
Завтра 18
Розгорнути Згорнути

Харлан зізналася, що у неї був секс на Олімпійських іграх в Токіо

Ольга зазначила, що займися вона їм перед початком виступів, то могла б бути медаль
31 серпня 2021р. 16:40
Харлан зізналася, що у неї був секс на Олімпійських іграх в Токіо
Ольга Харлан / Фото: скрін-шот

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан в інтерв'ю YouTube-каналу ВІДДУШИВДУШУ розповіла про те, чи був у неї секс на Олімпійських іграх в Токіо.

« Секс на Олімпіаді? Був. У мене там хлопець був. Ми ж повинні були зачекініться. Ліжка там нормально все витримували. Все було ок.

Коли він був? Чи не перед змаганнями…. Після. Тому у мене і немає медалі ».

Нагадаємо, раніше Харлан розкрила джерела своїх доходів.

Рейтинг:
(Голосів: 139)

Коментарі 52

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
Сторінки:   1    2    3    4    5    6   
11 грудня 2021р. 13:43
Мисс зачекинилась Украина-2021
22 листопада 2021р. 21:57
Если даже она целовала член ,правильно делала,это кстати полезно,а вам завистникам видно не дают или не умейте,нормальные женщины этим занимаются уже более тысячи лет,молодцы.
22 листопада 2021р. 22:04
Таких девушек ценить нужно.
2 листопада 2021р. 16:32
Я думаю она защеканка. Брала на рот глотала гной с яичек. Жижу
8 листопада 2021р. 08:41
Ти вочевидь кінчена таке писати
29 листопада 2021р. 01:07
Её парень  а не первый встречный, может и могла, главное здесь что не первый встречный
21 жовтня 2021р. 06:53
А у нее че спрашивали был или не был. Она сама захотела сказать? Вот дура в любом случае
21 жовтня 2021р. 06:56
Расстроенная, без медали пошла по наклонной.
24 вересня 2021р. 12:26
senjore!Si si ja jebento eta gjorl. O Mamma Mia to  bil ja na [ссылка удалена] bil werry big amor
22 вересня 2021р. 06:37
Какой секс, такая медаль.
19 вересня 2021р. 23:12
В рот брала?:D
25 вересня 2021р. 20:29
фехтовальщики же в маске ))
21 жовтня 2021р. 19:18
Конечно, заглотила хер итальянский, без этого никуда)
3 листопада 2021р. 12:19
Мне интересно? Хамские отзывы пишут ангелы?
21 жовтня 2021р. 19:23
ЭТО ПОШЛО.😝🙍👎
19 вересня 2021р. 09:06
Даремно ви насипалися  на п. Ольгу, я, наприклад, навіть не сумніваюся, що вона знає, що каже, і медаль їй можна хоч зараз дати за сміливість та знадливі форми. А ображають її нікчеми, що самі не варті й шеляга, ні за тіло, ні за діло.
18 вересня 2021р. 21:47
Зачем нужен этот мусор???
15 вересня 2021р. 19:35
Что, не могла раньше сказать? Ей бы выделили пару негров из племени тумба - юмба. Драли бы её и утром, и вечером, и до обеда, и после. Чё было молчать? Так мол и так, я сучка - дрючка, нуждаюсь в кобельках. Всё понимаем.... "Бешенство матки".... Про царицу Екатерину читали.... НужОн свой Потёмкин!
30 жовтня 2021р. 23:47
Больной
22 листопада 2021р. 22:01
Хрен в черном ботинке,что жаба давит.

Сторінки: 1  2  3  4  5  6  

Рейтинг букмекерів