Нікішин: « Для мене велика честь нести прапор України »
Нікішин: « Я нормально, по-філософськи, ставлюся до поразок. Це спорт »
Богдан тепер налаштований на командні виступи
25 липня 2021р. 12:49
![Богдан Нікішін Нікішин: « Я нормально, по-філософськи, ставлюся до поразок. Це спорт »](/upload/resize_cache/iblock/cee/916_537_2/cee4bb29edb8a0f63acd0d76cd2905a5.jpg.webp)
Богдан Нікішін / Фото: НОК
41-річний український шпажист Богдан Нікішін прокоментував свою поразок в першому раунді Олімпійських ігор в Токіо.
Про поразку в першій сутичці
« Настрій був гарний, суперник – також не сказав би ... що сильний. Звичайно, слабких тут немає. Перша половина бою полягала нормально, але він зі своїм тренером перебудувалися. Почав робити речі, які я бачив і повинен був використовувати, щоб закінчити бій . Але не склалося ».
Про майбутні виступи чоловічої команди в фехтуванні
« Це не буде важко. Я нормально, по-філософськи, ставлюся до цього. Це спорт. Тут можна виграти або програти. Сподіваюся, нам пощастить більше 30 ( липня ). Зрозуміло, всі хочуть виступити краще, ніж в Ріо в 2016 році. перед особистими виступами у всіх було нормальний настрій. в будь-якому випадку особисті змагання рано чи пізно закінчаться, і тоді будемо готуватися і безпосередньо налаштовуватися на командні сутички ».
Про вплив коронавірусних обмежень на виступи
« Складно, що немає уболівальників, карантинні правила, маски ці. Складно, що ти обмежений у всьому і нікуди не можеш вийти. Але це ніяк не впливає на те, як виступаєш на доріжці. Все в рівних умовах, і свої завдання треба виконувати на доріжці ».
Нагадаємо, в півфіналі Олімпійських ігор вийшов українець Ігор Рейзлін.
Коментарі 0