Вчора 2
Сьогодні 0
Завтра 4
Розгорнути Згорнути
Перша ліга України
Місце проведення:
Україна
Офіційний сайт:
Учасники: 20

Перша ліга України

Деталі турніру
Місце проведення:
Україна
Офіційний сайт:
Учасники: 20

Перша ліга України з футболу

Ви спостерігаєте не тільки за чемпіонами українського футболу, але і стежите за життям менш титулованих команд, що тільки набирають темпи на шляху до п'єдесталу? Тоді Перша ліга явно заслуговує вашої уваги. Даний чемпіонат є одним з головних у країні. За важливістю і престижностю турнір поступається тільки Прем'єр-лізі. Саме він служить відправним пунктом для команд, готових зайняти місце у когорті кращих клубів України. І на цій сторінці нашого сайту ви знайдете всю актуальну інформацію про життя другого за силою футбольного дивізіону країни.

Коротка історія Першої ліги України

Чемпіонат України (1 ліга) вперше було організовано в 1996 році. Його управління покладається на плечі Професійної футбольної ліги України. У ньому беруть участь 16 клубів. Головна мета турніру — визначити 3 команди, що готові зайняти місця у числі 12 кращих українських клубів. Переможець, срібний і бронзовий призер отримують путівки до Прем'єр-ліги для заміни аутсайдерів найбільш престижного національного чемпіонату з футболу.

При цьому клуб, що завоював лідерство у Першій лізі, безпосередньо замінює аутсайдера «Прем'єри». А срібний і бронзовий призери борються за право переходу до вищого дивізіону з командами, що посіли у ньому 10-11 місця. Клуби, що опинилися у хвості Першої ліги — 15-16 місця — автоматично вибувають з чемпіонату. У новому сезоні вони беруть участь вже у Другій лізі. Команди, що посіли 13-14 місця, вступають у стикові сутички, борючись за право залишитися у турнірі.

Найбільш успішні учасники Першої ліги: «Динамо-2» з Києва, «Говерла» з Ужгорода, «Зірка» з Кропивницького. Кожна з цих команд завойовувала першість у другому футбольному дивізіоні України по 3 рази.

Новини Першої ліги України з футболу 

Футбольне життя для нас — не просто робота, а предмет гарячого інтересу. У команді XSPORT.ua трудяться відомі аналітики, професійні журналісти, репортери, оператори, які відчувають непідробну любов до найбільш популярної спортивної гри у світі. Ось чому, стежачи за подіями в Першій лізі з нами, ви отримуєте:

  • Якісні прогнози, засновані на фундаментальній аналітиці від експертів.

  • Свіжі новини, заяви, інтерв'ю тренерів, гравців.

  • Результати матчів, що оперативно оновлюються через кілька хвилин після фінального свистка.

  • Актуальні турнірні таблиці, розклад ігор.

  • Відеотрансляції матчів, а також ролики з оглядами головних моментів футбольних баталій.

Слідкуйте за подіями Першої ліги України з футболу з нами. Ви завжди будете у курсі достовірних і свіжих новин!

Крім таких тем, як футбол України (1 ліга), ми висвітлюємо :  

Також наш портал містить багато цікавих аудіовізуальних матеріалів: футбольні фінти, відео, голи, хайлайти, повтори і т.д. Ще ви завжди зі швидкістю світла будете дізнаватися, як завершився футбол: онлайн результати публікуються на сайті відразу після завершення гри.  

Отже, якщо хочете знати все про футбол сьогодні, читайте XSPORT.ua!
Читайте далі