Зараз 1
Вчора 18
Сьогодні 10
Завтра 6

« Атлетіко » обіграв « Сельту » в матчі з двома видаленнями і 11-ю хвилинами додаткового часу

Дубль Корреа приніс « матрацникам » три очки
15 серпня 2021р. 21:07

В першому турі Приклади чинний чемпіон Іспанії « Атлетіко » виграв в гостях у « Сельти » 2: 1.

Мінімальну перемогу « матрацникам » забезпечив Корреа, Який відзначився дублем в воротах Дітуро. Господарі відповіли одним голом, який на свій рахунок записав аспас. Відзначимо, що колективи в другому таймі зіграли 11 хвилин додаткового часу, замість заявлених 7-и. Захисники обох команд Мальо і Ермосо були видалені за грубість в середині доданого часу.

Нагадаємо, що мадридський « Реал » розгромив « Алавес » в першому матчі після повернення Карло Анчелотті.