« Атлетіко » поступився « Атлетику » і подарував шанс « Барселоні » вийти в лідери Приклади

Каталонці відстають від « матрацників » на два очка, маючи матч в запасі
26 квітня 2021р. 07:48
Фото - Атлетик Більбао

В 32-м турі іспанської Приклади мадридський « Атлетіко » на виїзді поступився « Атлетику » з Більбао.

Перший тайм залишився за басками. Швидким голом зумів відзначитися Беренгер. А далі протягом 70 хвилин не було забито жодного м'яча.

Ближче до кінця гри рахунок вдалося зрівняти Савіча. Але досить швидко свій м'яч забив Мартінес, Встановивши остаточний рахунок зустрічі – 2: 1.

« Атлетіко » зберіг лідерство в турнірній таблиці, Випереджаючи « Барселону » і « Реал » на два очки. Однак каталонці мають матч в запасі.