Сьогодні 1
Завтра 3

« Баварія » без проблем рознесла « Динамо » в Мюнхені

Команда Луческу нічого не зуміла протиставити німецькій машині

У матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів « Баварія » приймала київське « Динамо ».

З перших секунд команда Нагельсманна почала тиснути киян і затискати їх у своїй штрафний. І це дало результат – вже на 11-й хвилині Роберт Левандовскі відкрив рахунок з пенальті.

В середині першого тайму поляк оформив дубль – захисники « Динамо » знову залишилися позаду і нападник пробив Бущана.

« Баварія » домінувала протягом усього матчу, а « Динамо » 90% ігрового часу перебувало на своїй половині поля, і без м'яча. В середині другого тайму « Баварія » довела рахунок до розгромного – на цей раз розірвав захист киян Серж Гнабрі. А через кілька хвилин четвертий м'яч у ворота киян відправив Лерой Сані.

А на 87-й хвилині рахунок до зовсім непристойного довів Чупо-Мотінг.

« Динамо » розгромно поступається « Баварії », але залишається на 3-му місці в турнірній таблиці своєї групи, маючи 1 очко. У « Барселони » залишилося 0 балів після 2-х турів.