« Інтер » втратив очки в матчі з « Сампдоріей »

Команда Індзагі двічі перемагала по ходу зустрічі
12 вересня 2021р. 16:32

У матчі 3-го туру Серії А « Сампдорія » приймала « Інтер ».

Рахунок на початку зустрічі відкрили гості, відзначився димарко. Але в середині першого тайму « Сампдорія » зрівняла рахунок.

« Інтер » зумів вийти вперед в кінцівці першого тайму завдяки голу Мартінеса, Саме за рахунку 1: 2 команди пішли на перерву.

Але на початку другого « Сампдорія » відігралася завдяки голу Ауджелло.

Здавалося, буде гольове продовження, але команди більше не забивали, матч так і завершився з рахунком 2: 2.