Зараз 2
Вчора 3
Сьогодні 9

« Інтер » завдяки дублю Корреа під завісу матчу здобув перемогу в матчі з « Віроною »

Новачок чемпіона Італії відзначився дублем через 9 хвилин після виходу на поле
28 серпня 2021р. 07:37
« Верона » – « Інтер » / Фото - 90min.com
« Інтер » не без проблем переграв « Верону » в матчі 2-го туру чемпіонату Італії з рахунком 3: 1.

Вже на 15-й хвилині в рахунку повели господарі – відзначився Іван Іліч. « Нерадзуррі » вдалося відігратися лише в другій половині поєдинку зусиллями Лаутаро Мартінеса.

Під завісу зустрічі « Інтеру » все ж вдалося забити переможний м'яч, його автором став придбаний у « Лаціо » Хоакін Корреа, Який вийшов на поле за 9 хвилин до взяття воріт. У компенсований час свого дебютного матчу Корреа оформив дубль.

Серія А. 2-й тур

« Верона » – « Інтер » 1: 3 ( 1: 0, 0: 3 )

голи: Іліч, 15 – Мартінес, 47, Корреа, 83, Корреа, 90 + 4

« Верона »: Монтіпо, Маньяні ( Давидович, 75 ), Гюнтер, Чеккеріні ( Казале, 53 ), Онгла ( Тамез, 74 ), Фараоні ( Шутакан

« Інтер »: Ханданович, Шкріньяр, де Врей, Бастоні, Барелла, Дарміан, Брозович ( Відаль, 66 ), Чалханоглу ( Весіно, 87 ), Мартінес ( Корреа, 74 )

попередження: Маньяні ( 28 ), Мартінес ( 57 ), Брозович ( 64 ), Тамез ( 88 )

« Інтер » виграв другий матч поспіль на старті сезону і в наступному турі Серії А зустрінеться з « Сампдоріей ». « Верона » ж програла обидва стартових матчу і далі зіграє з « Болоньєю ».