Розгорнути Згорнути

« Колос » мінімально здолав « Металіст-1925 »

Учасники єврокубків впоралися з новачками УПЛ
фото - ФК Колос

У матчі другого української Прем'єр ліги « Колос » мінімально переграв харківський « Металіст-1925 ».

перший тайм команди почали активно. спочатку Сидоренко і Ткачук не змогли розібратися в ситуації і мало не подарували « Колосу » гол вже на третій хвилині.

Незабаром вже клубу з Ковалевкі довелося понервувати, адже на 12-й після стрімкої атаки « Металіста » захиснику Петрову довелося виносити м'яч з самої стрічки.

Хороший момент був у « Колоса » на 30-й хвилині, але Гавріш пробив повз пустих воріт.

Харків'яни багато атакували, заробляючи велику кількість стандартів, але так і не змогли їх реалізувати в першому таймі, так що на перерву команди пішли з рахунком 0: 0.

У другій половині зустрічі команди стали грати агресивніше, раз по раз збиваючи гравців один одного.

На 72-й хвилині рахунок нарешті відкрили. Ільїн викотив точну передачу під удар костішіна і той точним ударом відправив м'яч у ворота « Металіста-1925 ».

Вже через дві хвилини « Колос » міг закривати всі питання в матчі, але Січінава вдарив прямо поруч зі штангою

Під завісу зустрічі Дмитренко мав можливість зрівняти рахунок і врятувати матч для своєї команди, але пробив вище з меж штрафний.

« Колос » – « Металіст-1925 » 1: 0

голи: Костишин, 72

« Колос »: Волинец, Петров, Ром, Саків, Гавріш, Милько, Богданов ( Задоя, 81 ), Чурко ( Ільїн, 71 ), Костишин ( Данфа, 82 ), Лисенко (.

« Металіст-1925 »: Сидоренко, Шершень, Ткачук, Жичиков, Пастка, Криськ, Габелок, Фабіньо ( Ременюк, 78 ), Савін ( Протасов, 60 ), Голодюк, Батюшин ( Дмитрон, G1.

попередження: Костишин ( 67 ), Ткачук ( 69 ), Сантос ( 78 ), Данфа ( 84 ).