« Лаціо » втримав перемогу над « Ромой » в дербі

У Іммобіле – дві гольові передачі
26 вересня 2021р. 20:57

« Лаціо » в матчі 6 туру Серії А в дербі обіграв « Рому ».

« Орли » з перших хвилин кинулися в атаку і здивували суперника. До 19-ї хвилини « Лаціо » вів 2: 0, завдяки голами Мілінковіча-Савича і педро.

До кінця тайму Ібаньез відіграв один м'яч і дав надію « вовкам », але вже в другій половині Феліпе Андерсон знову забив за « Лаціо ».

Втім, так само швидко верету з пенальті скоротив різницю в рахунку. « Рома » активно йшла вперед і мала шанси забити, але « Лаціо » все ж вистояв і втримав перемогу.

Серія А. 6-й тур:

« Лаціо » – « Рома » 3: 2

голи: Мілінковіч-Савич, 10, Педро, 19, Феліпе Андерсон, 63 – Ібаньез, 41, Верету, 69 ( пен. )

« Лаціо »: Рейна, Марушич, Ачербі, Луїс Феліпе, Хюсай, Лейва ( Катальді, 61 ), Луїс Альберто ( Акпа-Акпро, 66 ), Мілінковіч-Савич, Педро, Іммобіле, Феліпе Андерсон.

« Рома »: Руй Патрісіу, Карсдорп ( Залевскі, 82 ), Манчіні, Ібаньез, Вінья ( Смоллінг, 82 ), Мхітарян, Верету, Крістанте, Дзаньоло ( Карлес Перес, 777 <TAG <AG <.