Сьогодні 14
Завтра 3

« Мінай » в матчі з трьома видаленнями відібрав окуляри у « Шахтаря »

Команда з Ужгорода більшу частину матчу грала з чисельною перевагою

У Ужгороді в рамках 6-го туру Української прем'єр-ліги « Мінай » зіграв внічию з « Шахтарем » 1: 1.

Проблеми у « Шахтаря » почалися вже на 15-й хвилині, коли марлон заробив другу жовту картку і видалення.

Незважаючи на кількісну меншість на 33-й хвилині « гірники » вийшли вперед. Лассина Траоре заробив пенальті і потім сам його реалізував.

Дончани продовжували контролювати хід матчу, незважаючи на відсутність одного гравця. Але на 76-й хвилині вони пропустили. Після навісу з правого флангу Олег Вишневський спиною продовжив м'яч на рустама Ахмедзаде, Який головою результативно замкнув передачу.

Потім більш свіжий « Мінай » частіше атакував і мав моменти для взяття воріт. Однак доданий час все ж пройшло в атаках « Шахтаря », який йшов вперед на морально-вольових.

На останній доданої хвилині матчу на поле сталася сутичка, в результаті якої Ельдар Кулієв отримав другу жовту картку і видалення за фол на додо, А бразилець був відразу покараний червоною карткою за поштовх Кулієва.