Завтра 16

« Реал » на 90-й хвилині матчу вирвав перемогу над « Інтером » в Мілані

Автором єдиного гола став Родріго

У матчі 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів « Інтер » брав « Реал ».

Гра була походу на шахову партію, ніхто не хотів помилятися. Мінімум гольових моментів, максимум надійності і обережності.

У другому таймі більш гострим був « Реал », а розв'язка прийшла на 90-й хвилині матчу. Гол зробили вийшли на заміну Камавінга і Родріго. Перший асистував, а другий – відправив м'яч в сітку воріт Хандановіча.

1: 0, « Реал » добув найважливіші три очки, забивши « Інтеру » на останніх хвилинах. У паралельному матчі групи « Шериф » в Тирасполі шокував « Шахтар » ( 2: 0 ).