Команда Фонсекі залишила за бортом турніру « Аякс »
15 квітня 2021р. 23:52

Ліга Європи, 1/4 фіналу, другий матч

« Рома » – « Аякс » 1: 1 ( перший матч – 2: 1 )

голи: Джеко, 72 - Броббі, 49

Матч завершено! « Рома » вистраждала результат і виходить в півфінал Ліги Європи! До нових зустрічей!

90 + 4" Вже на відбій грає « Рома », відстоюють господарі результат.

90" 5 хвилин додав арбітр зустрічі до основного часу другого тайму.

90" Жовта картка для тальяфіко.

87 "Мхітарян йде з поля, замість нього з'явився педро.

86" Жовта картка для Крістанте.

83" Тепер уже дві заміни у « Аякса »: Траоре вийшов замість Нереса, а Ідрісса виходить замість Схурсса.

81" Подвійна заміна у « Роми »: Майораля вийшов замість Джеко, а Вільяр поміняв Калафьорі.

79" Жовта картка для Едіна Джеко.

76" Калафьорі отримав травму, але, здається, зможе продовжити гру.

72 "ГОООООЛЛЛЛ!!! « Рома » зрівняла рахунок! Після прострілу Калафьорі і рикошету м'яч потрапив до Джеко, який розстріляв Стекеленбурга!

69" Перша жовта картка у « Роми » – для Манчіні за розмови.

68 "Тадич віддавав передачу на Броббі на ударну позицію, але захисникам « Роми » вдалося ліквідувати потенційну небезпеку.

64 "Пеллегріні прорвався в штрафну « Аякса » і віддавав дуже небезпечну передачу. Захисники « Аякса » зуміли вибити м'яч на кутовий.

60" Дуже жвавий початок другого тайму від « Аякса ». Фонсеке варто задуматися.

56 "Здавалося, що гол забиває « Аякс » і ускладнює ситуацію для « Роми », але після перегляду відеоповтора арбітр скасував забитий м'яч. Тадич святкував занадто рано.

53" Шанс на небезпечний штрафний отримала « Рома », пробивав Пеллегріні, Але трохи вище.

49 "ГОООООООЛЛЛ!!! Спрацював джокер « Аякса » Броббі! Отримав форвард м'яч біля штрафного майданчика суперника і перекинув Лопеса! М'яч закотився в ворота « Роми »!

45" Друга заміна у « Аякса » в нашому матчі: броббі виходить замість Антоні.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо.

45" Арбітр додав 1 хвилину компенсованого часів до першого тайму.

41" Багато стандартів у « Аякса », але поки ніякої небезпеки від них не виходить.

37 "На пенальті претендував « Аякс »! Впав в штрафний суперника Тадич, але арбітр промовчав. І після перегляду повтору рішення арбітра було на користь « Роми » – ніякого пенальті.

35" Небезпечний момент біля воріт « Роми ». Тадич отримав м'яч після флангового прострілу, але пробив по воротах суперника занадто легко. Пау Лопес забрав м'яч.

33 "Мартінес віддавав непоганий фланговий пас, але Лопес його перехопив.

29" Грубий фол від Пеллегріні, Але без жовтої картки.

25" В останні хвилини небезпечних моментів в нашому матчі немає і картина на поле не змінюється. « Аякс » більше контролює м'яч, так як гостям потрібні голи.

23" Вимушена заміна у « Аякса »: замість Клайбера на поле виходить Схурс.

22" « Аякс » заробив кутовий після того, як захисники перервали небезпечну передачу Класена.

20" небезпечна передача тадича на фланг, але Лопес впорався з прострілом.

18" « Аякс » в останні хвилини притиснув « Рому ». Але поки без особливо небезпечних моментів біля воріт Лопеса.

14" Непогано пробив Пеллегріні по воротах « Аякса », але Стекеленбург знову на місці.

10" Небезпечно після подачі кутового пробивав по воротах « Роми » тальяфіко, Але вище воріт.

8 "Верету увірвався в штрафну « Аякса » і забив! Але арбітр зафіксував офсайд. Повтор показав, що суддя прав. Рахунок залишається нічийним.

5" Перша небезпека в нашому матчі: Пеллегріні після контратаки « Роми » непогано пробив по воротах Стекеленбурга, Але кипер на місці, намертво забрав м'яч.

Матч почався!

Стартові склади команд:

« Рома »: Лопес, Калафьорі, Рожер, Манчіні, Карсдорп, Діавара, Крістанте, Мхітарян, Верету, Пеллегріні, Джеко.

« Аякс »: Стекеленбург, Клайбер, Тальяфіко, Тімбер, Альварес, Антоні, Классен, Тадич, Гравенберх, Нерес, Мартінес.

Добрий вечір, дорогі друзі! Вашій увазі текстова трансляція другого матчу цікавого протистояння в 1/4 фіналу Ліги Європи – « Рома » прийме « Аякс ».

« Рома » зіграє у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи проти « Аякса ».

Коли і де пройде матч « Рома » – « Аякс »

Команди зустрінуться в четвер, 15 квітня ( 15.04.2021 ).

Господарю гри буде « Рома », тому поєдинок відбудеться на стадіоні Olimpico в Римі.

« Рома » – « Аякс »: пряма трансляція

В Україні можна буде стежити за матчем в режимі online.

У день гри на нашому сайті буде проводитися текстова трансляція. Розпочнеться вона о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, в першому поєдинку « Рома » обіграла « Аякс » ( 2: 1 ).