Вчора 19
Сьогодні 14

« Вест Бромвіч » добув другу розгромну перемогу поспіль, але не покинув зону вильоту

На цей раз від команди Еллардайса постраждав « Саутгемптон »
Фото - Вест Бромвіч Альбіон

В 31-м турі англійської Прем'єр-ліги « Вест Бромвіч » на своєму полі розгромив « Саутгемптон ».

Після несподіваної великої перемоги над « Челсі » в минулому турі ( 5: 2 ) « дрозди » знову взялися за справу. Два голи за три хвилини забезпечили команді комфортну перевагу перед перервою. Матеус Перейра забив з пенальті, Філліпс – з гри.

У другому таймі підопічні Сема Еллардайса не зупинилися. Незважаючи на те, що відчутною перевагою у володінні і кількості ударів володіли « святі », господарям вдалося довести рахунок до розгромного. Точку у зустрічі поставив Робінсон.

У самій кінцівці поєдинку гол престижу міг оформити Уорд-Проуз. Однак хавбек не зміг реалізувати 11-метровий удар.

« Вест Бромвіч » навіть після двох великих перемог поспіль не покинув зону вильоту в турнірній таблиці. Відставання від « Ньюкасла » становить 8 очок.