Вчора 8
Сьогодні 19
Завтра 10

« Зоря » в компенсований час вирвала перемогу над сербським клубом

Луганчане помстилися « Пролетеру » за поразку в першому контрольному матчі між командами
Фото - ФК Зоря

У черговому контрольному матчі в рамках підготовки до нового сезону « Зоря » переграла « Пролетер ».

Команди видали активний початок поєдинку. Рахунок після подачі з флангу відкрив сербський колектив. Однак через менш ніж десять хвилин вирівняв становище Імереков.

Далі зустріч протікала в впертій боротьбі. Але наступного разу м'яч в сітку воріт влетів лише після 90-ї хвилини. Перемогу своїй команді приніс шахаб.

Нещодавно « Зоря » розгромила одного з суперників на зборі з рахунком 22: 0. А минулий матч між командами завершився поразкою луганчан з таким же рахунком.

контрольний матч

« Зоря » – « Пролетер » 2: 1

голи: Імереков, 17, Шахаб, 90 + 1 – ?, 8

« Зоря » ( стартовий склад ): Шевченко, Хомченовскій, Вернідуб, Імереков, Жуніньо, Квітка, Назаріна, Булеца, Каба, Громов, Гладкий.