Зараз 1
Вчора 1
Сьогодні 2
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Ахметов оцінив можливість придбання італійського клубу

Президент « Шахтаря » також розповів, що йому дозволило 25 років залишатися на чолі « гірників »
Ахметов оцінив можливість придбання італійського клубу
Рінат Ахметов / Фото - Футбол 1/2/3

Президент « Шахтаря » Рінат Ахметов відповів на питання про можливе придбання італійського клубу. Його слова передає прес-служба « гірників » з посиланням на La Repubblica.

Ви – один з найбагатших українців. Хотіли б купити італійський футбольний клуб?

Я пишаюся тим, що вже 25 років є президентом донецького « Шахтаря ».

В Італії власники клубів дуже часто змінюються. Ви ж є президентом « Шахтаря » з 1996 року. У чому секрет такої довгої історії володіння футбольним клубом?

Ви мене хочете змінити або відправляєте в інший клуб? Насправді секрет дуже простий: я люблю « Шахтар », люблю наше рідне місто, Донецьк, люблю наших уболівальників. Для мене велика честь – служити клубу 25 років. І я дуже сподіваюся, що буду служити йому і дальше.

Раніше « Шахтар » зумів добути очко з « Інтером », незважаючи на втрату лідера атак ( 0: 0 ).

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 36)

Коментарі 18

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
30 листопада 2021р. 12:35
[ссылка удалена]
8 листопада 2021р. 00:04
Здохни рыжая залупа
30 жовтня 2021р. 14:42
Если ещё итальянский клуб,то сколько тогда будет стоить електроенергия в Украине и так еле бразильцев окупаем.
27 жовтня 2021р. 10:11
А про Брагина никто и не вспомнил. Грохнули и клуб вместе с империей увели!:D:D:D
3 жовтня 2021р. 16:29
только Соссуолло!
1 жовтня 2021р. 18:31
Бредовее за эту статейку, только новости про морозючку на ua футбол, журнашлюхи скудеют с каждым днём
1 жовтня 2021р. 17:56
Не представляю "Шахтер" без Ахметова - это единый организм! Переоценить вклад Рината Леонидовича в развитие "Шахтера" в частности и всего Украинского футбола в целом, невозможно. Ахметов это ФК "Шахтер" и по другому я не представляю ни его, ни клуб!
1 жовтня 2021р. 18:09
Скорее всего развитие бразильского футбола за счёт населения Украины.
26 жовтня 2021р. 21:04
Это точно.
8 жовтня 2021р. 07:18
Согласен. Только вот насчёт украинского футбола вы погорячились!! Ни по одному из открытых украинских телеканалов Украина шахтер не видит!
6 листопада 2021р. 19:12
Отсосать этому ржавому не хочешь?
Я с Донбасса если что, чтобы ты не кричал я бандеровец.
1 жовтня 2021р. 11:30
так наверное нужно ему в Донецк ехать, раз так его любит
а чего тогда в Лондоне живет?
3 жовтня 2021р. 07:57
Не В Лондоне. А возле Киева. Где жить гораздо лучше.
1 жовтня 2021р. 11:11
Если шахтер это Донецк то чего играете в Киеве???
5 листопада 2021р. 14:40
А где ему играть,ВАСЯ ТЫ.
28 листопада 2021р. 23:09
Потому что Ринат забежал из Донецка.
1 жовтня 2021р. 06:46
Брехливая жидовско-татарская  рожа!! Людоед.....