Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Аль-Наср Роналду поступився екс-клубу Реброва та Ярмоленка у матчі азіатської Ліги чемпіонів

Переможець визначився у серії пенальті
12 березня 00:28

Відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів АФК між саудівським Аль-Насром та еміратським Аль-Айном, який раніше очолював Сергій Ребров, а його гравцем був Андрій Ярмоленко.

Саудівська команда на 45-й хвилині поступалася з різницею у два м'ячі. За сумою двох матчів Аль-Наср програвав із рахунком 3:0. Однак до кінця матчу команда Кріштіану Роналду зуміла забити тричі та перевести гру у додатковий час.

В екстра-таймі команди обмінялися голами. Аль-Наср зумів відігратися на 118 хвилині завдяки голу Роналду з пенальті.

У серії пенальті точнішими були футболісти Аль-Айна – 3:1. Єдиним гравцем, який забив за Аль-Наср із 11-метрової позначки, став саме Роналду.

Таким чином, Аль-Наср вилетів із Ліги чемпіонів Азії.

Ліга чемпіонів АФК, 1/4 фіналу

Матч-відповідь

Аль-Наср – Аль-Айн – 4:3. За пенальті – 1:3

Голи: Гаріб, 45+5, Ейса, 51 (автогол), Теллес, 72, Роналду, 118 (пен) – Рахімі, 28, 45, Аль-Шамсі, 103.

Перший матч – 0:1