Розгорнути Згорнути

Алегрі — про перемогу Ювентуса: «Вигравати нелегко, ми розуміємо свої межі»

«Зебри» вирвали 3 очки на 94-й хвилині
02 грудня 2023р. 10:24

У рамках 14 туру Серії А туринський Ювентус зумів вирвати перемогу у Монци з рахунком 2:1 на останніх хвилинах матчу. Головний тренер «зебр» Массиміліано Алегрі поділився своїми враженнями від важкої перемоги своєї команди та висловив свої думки про перспективи боротьби у чемпіонаті Італії.

«Ми здобули важливу перемогу над сильним суперником. Ми діяли агресивно, були близькі до того, щоб вести 2:0 у першому таймі. Карбоні наприкінці забив нам дивний гол, але хлопці добре відреагували.

Вигравати нелегко, ми розуміємо межі. Потрібно дати відновитись Данило, Локателлі, Алекс Сандро. Ця команда робить важливі речі, і нам не можна зупинятися, якщо хочемо залишатися на чолі таблиці.

Наполі ще може повернутися у гонку, як і Мілан. Чемпіонат довгий. Потрібно скористатися моментом. Цим хлопцям треба допомагати, підтримувати їх, бо роблять важливі речі. Наша мета - повернутися до Ліги чемпіонів», — наводить слова Алегрі Eurosport.