Зараз 1
Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Аллегрі: «Був би розчарований, якщо за таким матчу з« Торіно »ми не добилися б перемоги»

«Ювентус» був сильнішим в туринському дербі
03 жовтня 2021р. 11:58
Массіміліано Аллегрі / Фото: Twitter

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі висловився про перемогу над «Торіно» (1: 0) В матчі 7-го туру Серії А. Слова фахівця призводить Football Italia.

«Ми були малорухливі в першому таймі, особливо на правому фланзі. Кін додав до кінця тайму, але в цілому ми занадто часто втрачали м'яч.

Чим довше тривав матч, тим менш інтенсивно діяв «Торіно» - через втому. Тому ми грали все більш активно - так ми залишали суперника в розгубленості.

Локателлі добре освоївся, але може значно додати. Він починає діяти різноманітно, чергувати довгі і короткі передачі. Треба лише додати у виборі позиції.

Після паузи на матчі збірних ми знайшли бажання грати в захисті, коли це необхідно, і атакувати, коли потрібно саме це. Я був би розчарований, якби в такій грі ми не добилися перемоги. Якщо не брати до уваги першого тайму матчу з «Міланом», це наша найкраща гра в даному сезоні ».