Розгорнути Згорнути

Аллегрі: «У матчі з ПСЖ ми були сильно налякані»

Коуч назвав причину поразки
Массіміліано Аллегрі / Фото: ESPN
Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував матч групового етапу Ліги чемпіонів проти ПСЖ, в якому туринці поступилися в Парижі з рахунком (1:2). Приводить слова коуча сайт UEFA.

Перші двадцять хвилин ми грали погано. Були занадто налякані. Ми готували більш агресивний план гри і змогли дотримуватися його вже в другому таймі. У заключній фазі матчу могли виступити краще, зробити позитивний результат, але і у ПСЖ було кілька моментів. Наш суперник – видатна команда з фантастичними гравцями.

Два голи стали плодами неймовірного класу Неймара і Мессі, але все-таки їх можна було уникнути, якби ми були більш уважні. В цілому ж у нас був хороший настрій на гру. Мої футболісти трохи ризикували, але це нормально, тому що у парижан божевільна швидкість і техніка. Коли граєш проти таких команд, найбільша складність – якщо у тебе немає м'яча.

Доменіко Тодеско більше не головний тренер « Лейпцига »