Завтра 5

Анчелотті: «Беллінгем не ображав суддю»

Грандіозний скандал на «Местальї»
03 березня 10:36

Головний тренер мадридського Реалу Карло Анчелотті висловив свою думку про суддівський інцидент, який стався у матчі 27 туру іспанської Ла Ліги з Валенсією (2:2). В інтерв'ю Madrid Universal італієць поділився своїми думками щодо цього.

«Мне особливо нема чого сказати. Сталося щось безпрецедентне. Після підбору ми володіли м'ячем, і я думаю, що фінальний свисток мав прозвучати, коли Валенсія забрала б м'яч.

Вилучення Беллінгема не турбує нас, адже він не ображав суддю. Джуд сказав йому: «Чорт забирай, це чистий гол», але це було сказано не на адресу судді», - заявив італійський фахівець.

Нагадаємо, що наприкінці другого тайму, на 99-й хвилині, за рахунку 2:2, півзахисник Реала Джуд Беллінгем забив гол після передачі від Браїма Діаса. Проте, головний арбітр матчу Хесус Хіль Мансано не зарахував гол, оголосивши про кінець гри лише за кілька секунд до того, як м'яч влетів у ворота Валенсії під час атаки.

Після цього інциденту Беллінгем отримав червону картку за свою агресивну поведінку на адресу арбітра.