Анчелотті: «Куртуа відбиває все. Він - один з кращих »

Бельгієць допоміг команді набрати три очки
02 грудня 2021р. 11:16
Карло Анчелотті / фото - Real Madrid CF

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував для Marca перемогу над «Атлетиком Більбао» (1: 0) в перенесеному матчі 9-го туру Приклади :

«Ми грали проти дуже хорошої команди, що діяла інтенсивно і відпочивала на два дні більше нас. При цьому вона ще не програвала в гостях.

Нам довелося нелегко в останні 20 хвилин. Іноді команди здаються, якщо у них нічого не виходить, але «Реал» не такий. Кінцівка мені сподобалася навіть більше, ніж перший тайм. Перший тайм був немов частиною товариського матчу, ми діяли без гостроти.

В кінці ми втомилися, і це треба буде враховувати при підготовці до наступного матчу. Нам належить провести за короткий відрізок три гри, але ми в хорошій формі, я всім задоволений. Атмосфера в команді чудова.

Куртуа здійснює неймовірні порятунку, ми насолоджуємося роботою з ним. Мені довелося попрацювати з відмінними воротарями: Чехом, Нойером, Касільясом, Дієго Лопесом... Куртуа один з кращих.

Куртуа відбиває все, він дає більше впевненості атакуючим гравцям. Навіть на тренуваннях він відбиває все ».

Бельгійський голкіпер зробив кілька важливих порятунків і був визнаний кращим гравцем зустрічі.

Нагадаємо, «Реал» підніме суму відступних ще одного гравця до мільярда євро.