Завтра 4

Анчелотті: «Останнім часом у «Реала» були помилки»

Тренер – про поразку «Сосьедаду»
03 травня 2023р. 15:17

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував Marca поразки від «Реал Сосьєдада» (0:2) в матчі Ла Ліги.

«Ми билися в першому таймі, але потім подарували гол, а потім сталося видалення, після якого все ускладнилося.

Так, я протестував проти видалення. Я не говорив з Карвахалем, так що не знаю, що саме сталося.

Зараз настає дуже важливий період, коли ми повинні бути готові і зобов'язані уникати помилок, які у нас бували останнім часом. Ми повинні зіграти сильніше в наступних двох матчах проти «Осасуни» і «Манчестер Сіті».

Коли програєш таким чином, це неприємно. Але потрібно дивитися вперед, оскільки фінал Кубка Іспанії вже близько, а ми хочемо його виграти. А потім буде Ліга чемпіонів.

Ми сьогодні могли грати набагато більш вертикально. Ми занадто часто грали через Куртуа. Ми виправимо це в найближчих матчах.

Вболівальникам скажу, що повернуться важливі гравці, і ми будемо боротися за трофеї – і, сподіваюся, завоюємо їх».

«Барселона» може стати чемпіоном достроково в наступному турі.