Вчора 2
Сьогодні 20
Розгорнути Згорнути

Анчелотті - про нічию з «Вільярреалом»: «Реалу» не пощастило, але я задоволений грою»

Команди за 90 хвилин так і не забили
12 лютого 2022р. 20:47
Карло Анчелотті / Фото: Twitter

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті висловився про нічию з «Вільярреалом» (0:0) в 24-му турі Примери. Фахівця цитує Marca.

«Я задоволений другим таймом, ми зіграли дуже добре, на відміну від першого. У нас було багато гольових моментів після перерви, треба продовжувати в тому ж дусі. Я швидше задоволений, ніж засмучений.

У першому таймі нам не вистачало агресії. Можна відійти назад, але потрібно грати агресивно, чого в першому таймі не було. У другому ж ми додали і частіше перехоплювали м'яч.

Нам трохи не пощастило, тому що ми двічі потрапили в поперечину. Також у суперника були хороші сейви. Вони діяли трохи точніше, але ми могли перемогти.

Бейл зіграв добре. Ми попросили його зробити на поле деякі речі, і він впорався добре. У другому таймі у нього були гольові моменти, але йому не пощастило.

Ла Ліга - як і раніше складний для всіх турнір. Поки ти не переміг, тобі буде важко».

Нагадаємо, наступний матч «Реала» - проти ПСЖ в Лізі чемпіонів.