Анчелотті: «Рахунок був би більшим, якби ми не заспокоїлися після перерви»

Наставник «вершкових» поділився враженням від перемоги
19 вересня 2022р. 10:15
Карло Анчелотті / Фото: marca
Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над «Атлетіко» (2:1) в 6-му турі Ла Ліги.

Повинні були показати більше бажання в другому таймі, щоб нашкодити «Атлетіко». Рахунок був би крупніше якби ми не заспокоїлися після перерви.

Гра була дуже напруженою. Менді отримав жовту картку, я не хотів ризикувати, тому випустив на поле Рюдігера.

Прекрасно почали сезон, дуже позитивний рахунок для нас, ми контролювали гру від початку до кінця. Мої гравці чудові, навіть без Бензема ми можемо продовжувати перемагати, мало того, ми повинні вигравати кожну гру, з Карімом або без нього, це стандарт цього клубу.

Обидва голи фантастичні, ми дуже добре будували атаки і використовували вільний простір. Расистські вигуки ніколи не завадять нам перемагати.

Вінісіус дозволяє нам вигравати матчі, він зроби свій внесок у другий гол. якщо Симеона сказав, що ми добре захищалися в низькому блоці, то я дякую йому за комплімент.