Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Анчелотті: «Складно зрозуміти, як «Реал» так погано грає в першому таймі, і так добре в другому»

«Вершкові» вибили «Атлетіко» з Кубка Іспанії
27 січня 2023р. 11:46

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу команди в чвертьфіналі Кубка Іспанії над «Атлетіко» (3:1). його цитує Marca.

Самоотдача від кожного гравця, включаючи запасних, багато дає. Здорово мати гравців, які можуть внести вирішальний вклад. Сьогодні знову був дуже складний матч. «Атлетіко» був кращим в першому таймі, але, думаю, друга половина вийшла дуже хорошою для «Реала». До екстраймів ми були на вірному шляху.

Я дуже сердився в перерві матчу з «Вільярреалом», але не сьогодні. Я завжди вірю, що у «Реала» є ресурси для поліпшення гри. Другий тайм – це скоріше про ментальності, а не про тактичні зміни. З'явилося більше енергії, а заміни додали команді майстерності.

Але мені дуже складно зрозуміти, як «Реал» може так погано грати в першому таймі і так добре – у другому.