Артета: «Ми тут, щоб перемагати і грати так, як ми цього хочемо. Зінченко здатен на те й інше»

Тренер «Арсеналу» вважає, що українець шукає нового виклику
Артета: «Ми тут, щоб перемагати і грати так, як ми цього хочемо. Зінченко здатен на те й інше»
Мікель Артета и Олександр Зінченко / Фото - arsenal.com

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета радий від того, що Олександр Зінченко перейшов до його команди. Його слова приводить прес-служба лондонців:

«Ми тут, щоб перемагати. Щоб перемагати та грати так, як ми цього хочемо. А Олександр здатен на те й інше. У нього є підготовка, у нього є досвід у цьому. Крім того, він хоче отримати важливу роль в команді.

Зараз він перебуває на такому етапі своєї кар’єри, коли шукає новий виклик. А «Арсенал», як клуб, та я, як тренер, можемо запропонувати йому це.

У Олександра хороші не тільки футбольні якості, а й людські. Ким він є як особистість, за що він виступає, який у нього сильний характер, яка в нього пристрасть до гри.

Ніколи не забуду, як він завжди був першим на тренуваннях. Як він був першим, хто діставав м’ячі, першим, хто тренувався, першим, хто завжди вимагав більше. Він вирішив грати на найвищому рівні та реалізувати свій потенціал. Такі якості є унікальними.

Ми дуже раді, що Алекс приєднався до нас. Це гравець, якого я особисто дуже добре знаю. Я продовжував стежити за ним після відходу з «Манчестер Сіті».

Олекс — високоякісний гравець, який надасть нам варіанти та універсальність. Йдеться не лише про позиції, на яких він може грати, але й про універсальність, яку він надасть нам в атаці та захисті.

Олекс — людина з чудовими людськими якостями та характером. Я радий, що всі доклали величезних зусиль, щоб підписати Олекса».

Перше інтерв’ю Зінченка після переходу з «Манчестер Сіті».

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: