Артета: « Нас вразили настрій і самовідданість « Славії »

Тренер « Арсеналу » поділився очікуваннями від матчу чвертьфіналу ЛЕ
15 квітня 2021р. 14:37
Мікель Артета / Фото - Getty Images

Головний тренер « Арсеналу » Мікель Артета висловився про прийдешнє матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи проти празької « Славії ». Також фахівець розповів про стан форварда П'єра-Емерика Обамеянга і хавбека Мартіна Едегора. Слова іспанця передає офіційний сайт UEFA.

Надо подивитися, чи зможуть зіграти П'єр-Емерик Обамеянг і Мартін Едегор. Нас вразила форма « Славії », її настрій і самовідданість в кожному матчі. Тому вона і тут. Тому що вибила ряд сильних суперників і по праву вийшла в чвертьфінал. У першому матчі з нами вони знову показали, що ніколи не здаються, забивши на останній хвилині. Нас чекає справжній бій.

Це дуже важливо для нас як для клубу. Справа не в нашому особистому інтересі, але в колективному. Ми хочемо домагатися успіху у всіх змаганнях.

У нас є всі шанси вийти в півфінал європейського турніру, і ми повинні там бути. Треба зробити все можливе, щоб домогтися цього.

Ми знаємо, що в головних матчах лідери повинні брати на себе відповідальність і видавати чарівні моменти. Сподіваємося, так і будет.

Гру Ліги Європи можна буде подивитися сьогодні, 15 квітня, на нашому сайті. Відеотрансляція матчу « Славія » – « Арсенал » онлайн. Також на XSPORT.ua буде доступна текстова трансляція зустрічі. Початок – о 22:00.