Артета – про поразку «Евертону»: «Нам було важко грати»

«Арсенал» програв другий матч в сезоні
Артета – про поразку «Евертону»: «Нам було важко грати»

Головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував BBC поразка від «Евертона» (0:1) в матчі АПЛ.

«Ми багато володіли м'ячем, але не вистачало цілеспрямованості і якості в останній третині поля. Ми створили безліч моментів. Але потім ми пропустили, вони сповільнили гру, нам було важко.

«Евертон» проти кожного суперника використовує свої сильні сторони – зріст і фізичну силу. Якщо ви хочете контролювати гру, потрібно брати під контроль ці два аспекти. Ми цього не зробили. Нам потрібно було більше холоднокровності і краще емоційно контролювати гру. Ми дали їм стільки непотрібних штрафних, а це те, що вони хочуть.

Сьогодні я люблю своїх хлопців набагато більше, ніж тиждень або місяць тому. Легко бути поруч з кимось, коли вони перемагають. До сих пір дуже пишаюся усіма гравцями, вони цього заслуговують. Це не буде шлях з троянд. Буде складно, нам доведеться окопатися і грати набагато краще, ніж ми робили сьогодні.

Звичайно, є розчарування. Ми знали, що це буде справжнім випробуванням для нас. Ми іноді багато контролювали м'яч, але було важко грати. Треба було зробити більше для перемоги. Те, як пропустили гол – розчаровує. Як і те, як ми грали в багатьох аспектах, особливо у фінальній третині».


«Арсенал» програв другий матч в сезоні.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: