Сьогодні 8

Артета: « Упевнений, у нас є шанс на перемогу в Англії »

Лондонці поступилися « Вільярреалу »
30 квітня 2021р. 07:43

Головний тренер « Арсеналу » Мікель Артета висловився BT Sport про ураженні від « Вільярреала » ( 1: 2 ) в першому матчі півфіналу Ліги Європи.

« Ми не хотіли приїхати сюди і програти, але в міру того, як розвивалася гра, потрібен результат. Якщо необхідно програти, то це, ймовірно, кращий результат, який ми могли б отримати.

Два різних тайму. У другій половині ми стали собою. У першому таймі було багато моментів, де ми не були собою. Не вистачало контролю. Не вистачало загрози і бажання атакувати штрафну суперника. У другому таймі все вийшло зовсім інакше.

Ми дуже звикли до того, що Сака грає добре в цьому сезоні, але це говорить про те, що потрібно робити більше, оскільки ми не завжди можемо покладатися на нього. Лено був дуже хороший, він врятував нас в епізоді з Морено.

У Обамеянга був хороший момент, щоб зрівняти. Упевнений, у нас є шанс на перемогу ».

Відповідна гра відбудеться через тиждень.