Сьогодні 0

Артета заявив, що Зінченко зробив з «Евертоном» те, заради чого його і підписували

Тренер «Арсеналу» назвав футбольний аспект, який українець додав команді
Артета та Зінченко / Фото - Getty Images

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета оцінив асист захисника Олександра Зінченка у перенесеному матчу 7-го туру АПЛ проти «Евертона» (4:0). Слова іспанця передає BBC.

Ось чому ми його запросили. Він додає щось нове у команді, дозволяє нам бути більш непередбачуваними.

Я задоволений перемогою та тим, як ми грали після перших 25 хвилин. На початку матчу у нас були складнощі, грати проти «Евертона» важко. Як тільки ми забили перший гол, гра розкрилася. Нам потрібно було трохи магії, і Букайо зробив це. Потім ми додали і заслужили на перемогу.

Через стиль гри «Евертона» – вертикальної гри, підбирань м'яча – маленької переваги в рахунку недостатньо. Але в другому таймі ми грали дійсно добре і могли забити більше. Я радий, коли бачу, що команда грає так, як хочемо. Я дуже задоволений зрілістю та якістю гри, які ми продемонстрували.

Нагадаємо, Зінченко зупинився у кроці від звання найкращого гравця матчу.