Маліновський підтримав Полісся у дебютному матчі на євроарені
Асист Маліновського допоміг Дженоа обіграти Реджану в 1/32 Кубка Італії
Українець вийшов на заміну
![Асист Маліновського допоміг Дженоа обіграти Реджану в 1/32 Кубка Італії](/upload/resize_cache/iblock/6e0/916_537_2/6e0d2971fd8d347dad57cba34d3bc589.jpg.webp)
Єдиний гол у зустрічі на 65-й хвилині провів бразилець Джуніор Мессіас, скориставшись вишуканою передачею українського півзахисника Руслана Малиновського. Малиновський з'явився на полі за чотири хвилини до асиста замість Мілана Баделя.
Кубок Італії. 1/32 фіналу
Дженоа - Реджана 1:0 (Мессіас 65)
Коментарі 0