Автогол Соучека позбавив «Вест Хем» перемоги над «Генком» в Лізі Європи

На рахунку Бенрахми гольовий дубль
04 листопада 2021р. 21:59
«Вест Хем» розписав бойову нічию з бельгійським «Генком» / фото - Getty Images

Англійська «Вест Хем» розписав бойову нічию з бельгійським «Генком» в 4-му матчі групового етапу Ліги Європи. Зустріч завершилася з рахунком 2: 2.

Найрезультативнішим гравцем матчу став півзахисник «Вест Хема» Мохамед Саїд Бенрахма, Який відзначився гольовим дублем.

Варто відзначити, що команди провели дуже рівний матч. «Молотобійці» у другому таймі були трохи більш активними і на 82-й хвилині отримавши перевагу в рахунку повинні були просто утримати натиск противника.

За 2 хвилини до кінця зустрічі хавбек «Вест Хема» Томаш Соучек намагався врятувати свої ворота від чергового штурму бельгійців, і при спробі вибити м'яч в аут він зарядив «дев'ятку» в свої ворота і допоміг противникам зрівняти рахунок.

У таблиці групи H «Вест Хем» займає першу сходинку, маючи 10 очок в активі (4 гри, 3 перемоги, 1 нічия). «Генк» йде на другому місці з 4-ю очками (4 матчі, 1 перемога, 1 нічия).

Український легіонер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко не потрапив в заявку на цьому матч.