ПСЖ вибив Барселону з Ліги чемпіонів. Як це було

89 Мбаппе робить дубль і наближає ПСЖ до півфіналу ЛЧ - 4:1.

83 Подвійна заміна Барси: Канселу і де Йонга поміняли Лопес і Фелікс.

77 Подвійна заміна ПСЖ: Барколя і Руїса поміняли Лі та Асенсіо.

73 Левандовський потужним ударом побив Доннарумму.

64 Жовта Гюндогану.

61 Заміна у Барси: Торрес поміняв Педрі.

60 ПСЖ отримує право на пенальті. Канселу збив у штрафному Дембеле, а Мбаппе реалізував 11-метровий.

56 Після голу ПСЖ рефері вилучив Хаві.

54 Вітінья повертає ПСЖ у гру, роблячи рахунок 2:1!

52 Руїсу не вдалося забити з передачі Мбаппе.

49 Тер Штеген завадив відзначитися Хакімі.

Почався другий тайм.

Перерва.

45+1 Жовта Руїсу

3 хвилини додано.

41 ПСЖ до перерви зрівняв рахунок! Барколя прострілив на дальню штангу, де вдало зіграв Дембеле - 1:1.

34 Вимушена заміна Барси: Мартінес поміняв Ямала.

32 Дембеле бив на виконання зі штрафного - дуже близько до голу.

30 Барса в меншості! Араухо побачив перед собою пряму червону.

28 Тер Штеген блискуче зреагував на удар МБаппе.

20 Левандовскі міг подвоїти перевагу Барси - ПСЖ відскочили

17 Удар Мбаппе головою прийшовся повз ворота.

12 Гол! Ямал повозив опонента і викотив м'яч прямо на Рафінью - 1:0!

10 Стартовый отрезок проходит под контролем ПСЖ.

4 Удар Витиньи блокирован.

Матч розпочався!

Склади:

Барселона: тер Штеген, Кунде, Араухо, Кубарсі, Жоау Канселу, Гюндоган, де Йонг, Педрі, Рафінья, Ямаль, Левандовскі.

ПСЖ: Доннарумма, Хакімі, Маркіньос, Ернандес, Мендеш, Фабіан Руїс, Вітінья, Заїр-Емері, Дембеле, Барколя, Мбаппе.

У вівторок, 16 квітня, в повторній зустрічі чвертьфіналу Ліги чемпіонів Барселона прийме ПСЖ.

Стежити за головними подіями матчу Барселона – ПСЖ можна, починаючи від 22:00.

Парі Сен-Жермен вийде на повторний матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів, оговтавшись від домашньої поразки від Барселони з рахунком 2:3 минулого тижня у першому поєдинку, заявив у понеділок головний тренер команди Луїс Енріке.

Іспанець, який призвів Барсу до требла у 2015 році, був упевнений, що ПСЖ зможе подолати те, що він вважає несправедливою поразкою, та продовжити боротьбу за першу корону Ліги чемпіонів.

Ми твердо переконані, що змінимо рахунок, – заявив Луїс Енріке на прес-конференції у понеділок.

Перший матч видався важким для обох команд, але результат не відбивав того, що ми заслужили. Рахунок 3:2 означає, що ми повинні продовжувати гру.

ПСЖ грав перший матч без поразок у своїх попередніх 27 іграх у всіх змаганнях, але обіграв команду Барселони, яка прагнула повернути клуб на вершину європейського футболу після вильоту на груповому етапі два роки поспіль.

У ПСЖ дали вихідні перед грою в Лізі 1, щоб відпочити перед матчем-відповіді, що, на думку Луїса Енріке, є перевагою, яка допоможе застосувати агресивний план гри.

Ми пресингуватимемо з першої хвилини, і вони гратимуть у свою гру. Коли у нас буде м'яч, ми намагатимемося створити якнайбільше моментів, - сказав він.

Дні після гри були для нас важкими, але у футболі добре те, що чекає ще одна гра з тим самим суперником, і тепер у нас є уявлення про те, що нам слід робити. Ми знаходимося у дуже гарному моменті та готові.

ПСЖ вітає повернення марокканського захисника Ашрафа Хакімі, який пропустив перший матч через дискваліфікацію.

Він сказав, що ПСЖ був налаштований перемогти Барсу та створити культуру перемоги, і поділив упевненість свого тренера, що вони зможуть дати відсіч п'ятиразовим переможцям Ліги чемпіонів.

Ми приїхали сюди, щоб повернути Парижу перемогу, заявив Хакімі на прес-конференції в понеділок.

Ми приїхали з великим бажанням, бажанням змінити те, що сталося у першому матчі. Ми йдемо вперед, щоб перемогти.

Ми розмовляли один з одним, ми мотивували одне одного. Ми хочемо триматися разом та перемагати.