«Барселона» врятувала очко в матчі з «Еспаньйолом» на 96-й хвилині

Пізній гол де Йонга приніс нічию команді Хаві
14 лютого 2022р. 08:21

У 24-му турі чемпіонату Іспанії «Еспаньол» і «Барселона» переможця не виявили.

«Синьо-гранатові» забили швидкий м'яч , Педрі відзначився вже на 2-й хвилині. Але в кінцівці тайму «Еспаньол» зрівняв завдяки удару Дардера, А в середині другою половини зустрічі і зовсім вийшов вперед.

«Барселона» врятувала матч на 96-й хвилині, останній м'яч у зустрічі забив Люк де Йонг.

2: 2, в турнірній таблиці Приклади «Барселона» залишилася четвертою з 39 очками, «Еспаньол» йде на 13 місці (28 очок).