Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 3

Бартулович заявив, що Зоря, яка перебувала у зоні вильоту, незадоволена нічиєю з лідером УПЛ Кривбасом

Луганці ще й поступалися у два м'ячі під час матчу
Младен Бартулович / Фото - ФК Динамо Київ

Помічник в. о. головного тренера Зорі Младен Бартулович після нічиєї у матчі 17-го туру УПЛ із Кривбасом (2:2) заявив, що команда може бути незадоволена результатом. Тоді ще представник зони вильоту відіграв два м'ячі у лідера чемпіонату. Слова хорвата передає прес-служба Кривбасу.

Дуже багато переїздів, дуже багато матчів, єврокубки. Це мало вплив на перші хвилини. Пропустили 2 голи в першому таймі. Зуміли забити гол до перерви, зробили багато змін, які підсилили гру та врятували нічийний результат. Могли вирвати перемогу. Дуже задоволені хлопцями. Велика дяка за таку самовіддачу. Пишаємось.

Ми були в дуже важкі ситуації, бо 0:2 програвали. Я ще раз повторююсь, зробили гарні заміни, хлопці додали й могли вигравати матч. Дуже цікавий поєдинок, на мою думку, для вболівальників. Підсумок – нічийний. На мою думку, і Кривбас може бути незадоволений, і Зоря.

Раніше повідомлялося, що Зорю може очолити екс-тренер Шахтаря, який уже працював у клубі.