Завтра 3

Бельєрін після поразки Рейнджерс: «Нам точно потрібно виграти наступну гру»

футболіст розчарований
22 вересня 2023р. 10:32
захисник Бетіса Ектор Бельєрін прокоментував поразку від Рейнджерс (0: 1) в стартовому турі групового етапу Ліги Європи.

«Безумовно, ми розчаровані. Це була дуже рівна гра. У обох команд були моменти. Нам подобається більше володіти м'ячем і нам цього не вистачало. Ми знали, що гра буде фізично важкою.

Це не той результат, якого ми хотіли добитися, але це, мабуть, була найважча гра з тих, які нам належить провести в групі. У нас було 15 хвилин в першому таймі, коли ми повинні були використовувати свої моменти, і це робить різницю в грі.

Після поразок від Барселони і Рейнджерс нам точно потрібно виграти наступну гру. Ми створюємо щось особливе з цією командою, але зараз важливо, щоб ми почали вигравати матчі», – сказав Бельєрін.