Белік: « Атака збірної України у 2-му таймі матчу з Чехією – катастрофа »

Команда Петракова знову зіграла внічию
09 вересня 2021р. 13:26
Олексій Белік / Фото: Футбол 24

Колишній форвард збірної України Олексій Белік в ефірі телеканалу « Футбол 1 » висловився про нічию з Чехією (1: 1) в товариському матчі.

« Якщо брати сьогоднішню гру, важко виділити момент, в якому ми були хороші. Начебто і перебудовувалися в обороні непогано, але була неуважність. Ті моменти, які створили чехи, могли привезти ще до 1-2 голам.

Відрізок з 15-ї хвилини до перерви мені сподобався, а другий тайм ми майже весь час грали в обороні і просто не знали, як зробити вихід з оборони. У нас одні гравці намагалися розіграти через короткий пас, інші через довгий пас. У нас майже нічого не вийшло в другому таймі попереду, крім моменту Зубкова. Тому, що стосується атаки в другому таймі – катастрофа ».