«Борусія» Дортмунд під завісу матчу вирвала перемогу у «Фрайбурга»

«Джмелі» тимчасово очолили турнірну таблицю
13 серпня 2022р. 08:43
«Фрайбург» – «Борусія Д» / Фото - eurosport.co.uk
На стадіоні «Європа-парк-Штадіон» в рамках 2 туру німецької Бундесліги «Фрайбург» приймав дортмундську «Борусію» і програв з рахунком 1:3.

Рахунок відкрили господарі зустрічі – на 35-й хвилині гол забив Міхаель Грегоріч з передачі Маттіаса Гінтера. Дортмундці встановили рівність на табло лише на 77-й хвилині – відзначився Джеймі Байно-Гіттенс. На 84-й хвилині Юссуфа Мукоко вивів гостей вперед, а на 88-й Маріус Вольф встановив підсумковий рахунок матчу – 3:1.

Бундесліга. 2-й тур

«Фрайбург» – «Боруссія» Д 1:3 (1:0)

Голи: Грегоріч, 35 – Байно-Гіттенс, 77, Мукоко, 84, Вольф, 88

«Фрайбург»: Флеккен, Сільдійя, Гінтер, Лінхарт, Гюнтер, Хефлер, Грифо (Вайсхаупт, 85), Шаллаї, Еггештайн, Грегоріч (Петерсен, 74), Доан ( К'єре, 85)

«Боруссія» Д: Кобель, Менье (Вольф, 46), Хуммельс, Шлоттербек, Геррейро, Ройс, Азар ( Байно-Гіттенс, 64 ), Дауд ( Брандт, 76 ), Беллінгем, Модест, Мален (Мукоко, 70)

Попередження: Меньє, Беллінгем, Шлоттербек, К'єре

Таким чином, « Боруссія » набрала 6 очок і тимчасово очолила турнірну таблицю чемпіонату. « Фрайбург » з трьома очками опустився на третю позицію до результатів інших зустрічей. У 3-му турі « Боруссія » прийме « Вердер », а « Фрайбург » відправиться в гості до « Штутгарту ».