Europe
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Europe

Боруссія Дортмунд у захоплюючому матчі обіграла Атлетіко та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів

Дивовижна розв'язка у грі німців з іспанцями

У повторному матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Атлетіко грав на виїзді з дортмундською Боруссією.

Поєдинок вийшов дуже багатим на голи. У першому таймі Брандт та Матсен вивели Боруссію вперед за сумою двох матчів.

Але в другій половині завдяки автоголу Хуммельса та м'ячу Анхеля Корреа вже Атлетіко був попереду в протистоянні.

І все ж таки перемога за сумою двох матчів залишилася за Боруссією. Фулькруг та Забітцер за три хвилини з 71 по 74 перевернули все з ніг на голову – 4:2 у грі та 5:4 за загальною різницею на користь Боруссії. Німці пройшли до півфіналу Ліги чемпіонів!

Команда Едіна Терзіча у 1/2 фіналу зіграє проти ПСЖ.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Повторний матч

Боруссія (Дортмунд, Німеччина) – Атлетіко (Мадрид, Іспанія) 4:2 (Брандт 34, Матсен 39, Фулькруг 71, Забітцер 74 – Хуммельс 49 авт, Корреа 64) (перший матч – 1:2)