Вчора 2
Сьогодні 20

Божевілля в Італії! «Верона» програвала 0: 3, але забила чотири рази за тайм і вирвала перемогу

Камбек року в Серії А?
05 грудня 2021р. 18:10
Джованні Симеона / фото - Twitter

У матчі 16-го туру Серії А «Венеція» на своєму полі приймала «Верону».

Гості вже в першому таймі змогли довести рахунок до розгромного. До 27-ї хвилини Чеккароні, Чрнігой и Генрі по разу відзначилися в воротах гостей.

У другій половині зустрічі Генрі знову забив, але вже в свої ворота, ніж поклав початок божевільному камбеку «Верони».

Переломним моментом стало видалення забив перший гол у зустрічі Чеккароні, через три хвилини після якого Капрарі з пенальті забив у ворота «Венеції» другий м'яч.

Творцем вольової перемоги «мастифів» став Джованні Симеона, Спочатку зрівнявши рахунок, а потім зовсім вивівши гостей вперед.

Для аргентинського форварда це вже 11-й гол в цьому розіграші Серії А.

Турнірна таблиця італійської першості.

Серія А, 16-й тур

«Венеція» - «Верона» 3: 4

Голи : Чеккароні, 12, Чрнігой, 19, Генрі, 27 - Генрі, 52 (автогол), Капрарі, 65 (пен.), Симеона, 67, 85.

«Венеція» : Ромеро, Маццоккі (Ебуехі, 66), Кальдара, Чеккароні, Молінаро, Вакка (Тессманн, 74), Чрнігой, Кійін (Бузіо, 66), Араму (Свобода, 66), Генрі, Окереке (Юнсен, 7).

«Верона» : Монтіпо, Фараоні, Чеккеріні, Давидович, Казале (Маньяні, 30), Лазович, Велозу (Лазанья, 57), Тамез, Іліч (Бесса, 79), Капрарі, Симеона.

Попередження : Маньяні (45), Вакка (72), Симеона (87), Генрі (90).

Видалення : Чеккароні (62).