16:55
live
Гандбол. Бундесліга 2. Мотор (Запоріжжя) - Емпор (Росток). Пряма трансляція
17:50
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 5. Віла-Реал (Португалія)

Бразилець «Дніпра-1»: «Докладатиму зусиль, аби вивчити українську»

Новачок клубу заявив, що буде ліквідувати мовний бар'єр
Бразилець «Дніпра-1»: «Докладатиму зусиль, аби вивчити українську»
Макс Валеф / Фото - СК Дніпро-1

Голкіпер «Дніпра-1» Макс Валеф поділився першими враженнями у новому клубі. Слова бразильського новачка передає прес-служба дніпрян.

Найважчою є мова. Англійська важка, а українська є ще важчою. Я докладатиму усіх зусиль, аби її вивчити. Намагаюсь розуміти партнерів, хочу з ними спілкуватись.

Поки розумію мінімум. Знаю, що від мене потрібні підказки на полі, і я завжди під час тренувань концентруюся на розмовах хлопців. Хочу розуміти їх. Перша мета – вивчити необхідний мінімум, аби говорити на полі.

Дуже приємно, що всі хлопці підтримують мене. Добре ставлення не лише з боку Бланко та Бузанелло, з якими можу вільно спілкуватися – мене прийняли усі працівники клубу. Отже, найважчою є мова, а з іншим усе гаразд.

Я розмовляв з Феліпе Піресом, який був тут взимку. Він розповідав лише добрі речі про клуб. Сказав, щоб не переймався та приїжджав, що все буде добре. Він був такий спокійний та впевнений, що це було одним з важелів, що вплинули на моє рішення.

Як я вже говорив, команда дуже добре зустріла мене. Тут дуже добра атмосфера, і я бачу, що команда є сильною. Всі працюють дуже старанно. Тут новий тренер, багато нових гравців – і всі один одному допомагають. Впевнений, що все буде добре у цьому сезоні.

Ліга Європи? Це будуть дуже й дуже серйозні матчі у моїй кар’єрі. Перші у якості гравця «Дніпра-1». Можу запевнити, що моя самовіддача не поступатиметься командній. Для мене це будуть суперматчі.

Раніше були названі умови контракту Валефа з «Дніпром-1».

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: