Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Бундесліга. «Вердер» тричі забив «Боруссії» Д після 89-ї хвилини, вигравши матч з 0:2. Чергові поразка «Баєра» та нічия «Шальке»

Результати матчів третього туру
20 серпня 2022р. 18:31
Фото - Вердер

Завершилися перші матчі третього туру німецької Бундесліги від 20 серпня.

Третю зі старту сезону перемогу могла здобути «Боруссія». Але «Вердер» тричі забив дортмундцям після 89-ї хвилини, оформивши неймовірний камбек. Авторами історичної перемоги стали Б'юкенен, Шмідт і Берк.

«Хоффенхайм» розгромив «Баєр». Для леверкузенців це вже третя поразка.

«Шальке», що повернувся до еліти, знову взяв очки. «Вольфсбург» не зміг переграти суперника.