Буяльський: «Для нас кожен матч як фінал, потрібно вигравати та рухатися від матчу до матчу»
Півзахисник Динамо Віталій Буяльський висловився прес-служба про перемогу над Металістом 1925 року у матчі УПЛ.
«Задоволені перемогою. Добре провели перший тайм, а у другому, в принципі, грали за рахунком, більше контролювали м'яч. Були певні моменти, які ми не реалізували, і наприкінці вийшла нервова кінцівка.Задоволені грою загалом, адже добре діяли як в атаці, так і у захисті. Але ми не реалізували деякі моменти в атаці, тож виникла невпевненість. Пропустили два голи, бо не встигли накрити суперника у цих епізодах.
У другому таймі ми створювали моменти, але не реалізовували їх. Усі побігли в атаку і, як то кажуть, потрапили в полон.
Для нас кожен матч як фінал, потрібно вигравати та рухатися від матчу до матчу.
Краще б зіграли з «Минаєм». Ми не відпочивали, а два дні їхали поїздом. Десь вибилися з тренувального процесу, адже спочатку пропустили передігрове тренування, бо через сніг ми не потренувалися повноцінно, адже заняття було на штучному полі. А під час гри ми зіграли лише хвилину. Тому тренувальний процес порушився».
Динамо вже 5-те у таблиці УПЛ.
Коментарі 0