Чемпіонат Англії. « Ньюкасл » переміг « Евертон ». Як це було

АПЛ, 24-й тур

« Ньюкасл » – « Евертон » 3: 1

Голи: Ласселс, 38, Фрейзер, 56, Тріппьер, 80 - Ласселс, 37, автогол

Матч завершено!

89 "Міг Ньюкасл і четвертий забивати! Мерфі струсонув штангу дуже потужним ударом!

83" У Ньюкасла Мерфі виходить замість Фрейзера.

80 "ГООООООООООЛЛЛ!!!!! Ньюкасл зміцнює свою преимуество! Тріппьер класно приклався зі штрафного!

77" Забив новачок Ньюкасла Кріс Вуд, але його гол скасували через офсайд.

72" Пробивав Гордон по воротах Ньюкасла, але не дуже небезпечно для воротаря.

66" Силова гра в останні хвилини, але без небезпечних моментів. Команди зараз вичікують.

63" Навіс від Тріппьера не проходить. Теж, до речі, один з новачків Ньюкасла. Прийшов з Атлетіко.

60" Дебютує за Евертон Донні ван де Бек. Змінює він Гомеша, у якого вже є жовта.

56 "ГОООООООООООЛЛ!!! Ньюкасл вийшов вперед! Фрейзер красивим ударом вивів свою команду вперед!

54" Брентуейту потрібна допомога. Так що ж таке сьогодні з гравцями Евертона... Цікаво, що Брентуейт замінив в першому таймі травмованого Міну.

50" Відповідна жовта вже для гравця сорок - Фабіана Шера.

47" І відразу жовта для Андре Гомеша з Евертона. Грубий підкат.

Другий тайм почався!

Перерва!

45" 3 хвилини додав арбітр до першого тайму.

38 "ГООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!! Це знову Ласселс, але вже в ворота суперника! Як швидко у нас змінюється рахунок! 1: 1!

37 "ГООООООООЛЛ!!!! Це автогол! Евертон виходить вперед, а м'яч в свої ворота випадково відправив Ласселс!

35" Знову вимушена заміна у Евертона. Так що ж таке сьогодні для команди Лемпарда ... замість Міни виходить Брантвейт.

28" В останні хвилини без особливих моментів. Команди катають м'яч в центрі поля.

25" Все ж доведеться Евертону зробити вимушену заміну: Аллі дебютує за ірисок в АПЛ, виходить замість Грея.

24" У Демара Грея з Евертона пошкодження. Чекаємо вердикт лікарів.

17" Ні, Евертону не потрібна заміна. Все добре.

16" Допомога потрібна Фрейзеру з Ньюкасла, можливо, навіть заміна. Пошкодження.

14" Жовта картка для Холгейт з Евертона за грубу гру. Перше попередження в нашому матчі.

13" Далекий удар від Рішарлісона трохи з кута, але повз. Але спроба була непогана.

9 "Момент у Таунсенда! Пробивав він головою після ідеальної подачі, але не потрапив в кут!

3 "Потужний дальній удар від Шелві, але трохи вище. Небезпечно було!

2" Шкода, що в заявці Евертона немає українця Віталія Міколенко. У нього, схоже, ковід.

Матч почався!

Вашій увазі стартові склади команд:

« Ньюкасл »: Дубравка, Тріппьер, Шер, Ласселс, Таргетт, Шелві, Уіллок, Фрейзер, Сен-Максимен, Вуд, Жоелінтон.

« Евертон »: Пікфорд, Коулмен, Кін, Міна, Холгейт, Таунсенд, Аллан, Андре Гомеш, Грей, Рішарлісон, Гордон.

У вівторок, 8-го лютого, « Ньюкасл » прийме « Евертон » в 24-му турі чемпіонату Англії.

Це буде дебютний матч для Френка Лемпарда на чолі « Евертона » в АПЛ. Чи випустить фахівець українця Віталія Міколенко в старті?

Текстова онлайн трансляція матчу « Ньюкасл » – « Евертон » буде доступна в цій новині. Початок – о 21:45.